kris10 napisał(a):

|
Rozumiem że wszystkie powodzenia to gdy skład był w większości super a porażki gdy nie było z czego wybierać?
|
Wszystkie - nie sądzę. Większość - z całą pewnością tak.
Ja wiele rozumiem, Boguski dzisiaj zagrał, delikatnie rzecz ujmując, słabo, ale nie mam zamiaru obarczać go winą za błędy Sadloka, Janickiego, Wasyla, Savicevicia itd.