Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 29.02.2020, 19:28
Czyli co juz spadamy ....6 dni temu mielismy grac przeciez juz o pierwsza ósmke

lodu na głowy,szanujemy kazdy punkt jak nawet ten dziś ,walczymy zeby nie spaść to jedyny cel,wszytsko inne jest bez znaczenia.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując