Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 29.02.2020, 19:04
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Dobry wynik. Gramy dalej. Powinniśmy się utrzymać tylko co dalej? Ten skład ma w kontrakcie date 30.06.2020
Skład to najmniejsze zmartwienie. Jeśli Wisła wróci do TS (a wiele na to wskazuje) to utrzymanie sportowe nic nam nie da.

Cieszmy się chwilą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując