wiesniak842 napisał(a):

Ciekawe. Ktore to osoby i jaka ich liczba?
|
Jak napiszę to zaraz będzie odpowiedź że oni w życiu za TS, popierają BJK, ale TS też ma swoje racje.
Ponieważ jestem już zmęczony przepychankami odpowiem tak: pocałuj mnie w dupę
A tak serio, to niepotrzebnie się o patolach z TS-u wypowiadam, po prostu ich bezczelne akcje z gadżetami piłkarskimi mnie pod....iły.