|
Moim zdaniem za dużo jest ludzi którzy chcą TS-u pasożytującego na SA w Socios żeby na jakikolwiek nacisk liczyć.
Zmierza to wszystko w kierunku upadku, mimo że sportowo pewnie się utrzymamy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|