Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.02.2020, 18:28
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Kretynski, bezmyslny i kompletnie niepotrzebny faul Sadloka zdefiniowal, ze jednak ten sezon, to tylko walka o utrzymanie i nic wiecej. Jutro prawdopodobnie wracamy do strefy spadkowej.... zajebiscie to podziala na morale przed wtorkowymi derbami. 30 lat ponad chlop a jak male dziecko, glupawo przy linii bocznej 40 m od bramki gdzie nie bylo zagrozenia. Brak slow po prostu:

No ale tak tez konczy sie po tylu miesiacach wpuszczanie Boguskiego..... nemezis nasze.
I się zaczyna. Pokemony po remisie uświadomiły sobie że szanse na ósemkę przy takim terminarzu to mrzonki. Lodu na głowę, Płock na te faule polował. Winny nie jest Sadlok, bo ostatnie 20 minut to obrona Częstochowy i rozpaczliwe momentami wybijanie.

Wisła Płock to był nasz najtrudniejszy rywal z ostatnich czterech i wynik to pokazuje. Niestety, teraz czekają nas jeszcze trudniejsi rywale.

Widać u naszych braki kondycyjne wynikające m.in. z wieku i kontuzji, pod koniec meczu daliśmy się zdominować. Po prostu.

Tupta udany debiut.

Remis sprawiedliwy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując