Temat
:
[XXIV kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 29-02-2020, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline
#
29
29.02.2020, 17:22
mialem tu na mysli tych ktorzy az tak cieszyli sie ze swinia ograła rakow , a jutro gdy swinia np wygra z łksem zrownamy sie punktami:(
goodbay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goodbay
Znajdź inne posty napisane przez goodbay