Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 29.02.2020, 17:12
goodbay napisał(a):Wyświetl post
szkoda punktow, ale ,mysle ze na chwile skonczy sie .......enie na sb o pucharach,czasami ten dzisiejszy mecz przypominal mi Wisłe za Kiko Ramireza , strzelamy bramke i sie cofamy..no .... poszly sie punkty jebac , ale moze nadrobimy to we wtorek
O jakich pucharach ? Zagralismy pierwszy mecz z TOP8 - oby teraz nie bylo 4 x w plecy.
Odpowiedz cytując