goodbay napisał(a):

|
szkoda punktow, ale ,mysle ze na chwile skonczy sie .......enie na sb o pucharach,czasami ten dzisiejszy mecz przypominal mi Wisłe za Kiko Ramireza , strzelamy bramke i sie cofamy..no .... poszly sie punkty jebac , ale moze nadrobimy to we wtorek
|
O jakich pucharach ? Zagralismy pierwszy mecz z TOP8 - oby teraz nie bylo 4 x w plecy.