|
Dlaczego trener nie wpuścił Wasilewskiego zamiast Boguskiego...
Może Hebert pomógłby w końcówce?
Boli jak cholera strata tych dwóch punktów. Naprawdę szkoda, bo zabrakło tak niewiele.... sekund.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 29.02.2020 o godz. 17:09.
|