Temat
:
[XXIV kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 29-02-2020, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline
#
23
29.02.2020, 17:03
szkoda punktow, ale ,mysle ze na chwile skonczy sie .......enie na sb o pucharach,czasami ten dzisiejszy mecz przypominal mi Wisłe za Kiko Ramireza , strzelamy bramke i sie cofamy..no .... poszly sie punkty jebac , ale moze nadrobimy to we wtorek
goodbay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goodbay
Znajdź inne posty napisane przez goodbay