gizmowisla napisał(a):

|
zakladajac ze wynik dobry dl nas- to fajnie by bylo zobaczyc ze 20 minut Pawla i Olka razem w ataku - Pawel na koncowke musi wejsc - a we wtorek od 1 minuty
|
Nordina Boukhariego od pierwszej minuty też. Trzeba szybko go zakontraktować na umowę zlecenie
