Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22970
Stary 29.02.2020, 11:59
Przecież jeśli spółka trafi spowrotem do TSu to daje rok maksymalnie na upadek ( przez ten rok zdąży jeszcze kilka osób zarobić ) oni nie mają kompletnie żadnego pomysłu, kto miałby niby tutaj zarządzać ?
Odpowiedz cytując