Ja przed naszym meczem mam jednak sporo wątpliwości. Nie sądzę, że możemy uważać się za faworyta potyczki, z kimkolwiek w lidze. Tak patrze na kursy w Totolotku, a tam 1.78 na naszych. Wiadomo, chciałbym zwycięstwa, ale tak obiektywnie, to w ogóle nie zdziwię się jak będzie remis. Kiedy my ostatnio mieliśmy podział punktów w lidze? To już długa seria, 15 spotkań bez remisu

Porażka też wchodzi w grę.
Zobaczymy, jak będzie. Mam nadzieje, że, mimo wszystko moja pesymistyczna wizja nie spełni się
