czaro napisał(a):

Może nieco bym zniuansował, np. trudno oczekiwać od Socios, aby obraziło się na klub, jeśli ten wróci w ręce TS. W końcu to stowarzyszenie kibiców Wisły, a nie BJK.
Natomiast co do ogólnej wymowy, zgadzam się. Nie ma warunków do porozumienia, a kibice pogodzili się z tym status-quo, niezależnie od tego czy są zadowoleni czy nie. Co jest przykre, bo to BJK jako właściciele piłkarskiej Wisły, a nie TS jest gwarantem jej lepszej przyszłości.
|
Mow za siebie:
A) nie sadze zeby kibice pogodzili sie z obecna sytuacja.
B) socios powstalo na fali ratowania pilki nie szachow czy szermierki stad ludzie ktorzy maja na uwadze pilke w momencie kolejnego przekretu TSu najzwyczajniej w swiecie z Socios zrezygnuja. Osoby te nie maja chieci wspierac .... wie czego w postaci osob dzialajacych i powiazanych bezposrednio z TSem.