Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22965
Stary 29.02.2020, 00:09
czaro napisał(a):Wyświetl post
Może nieco bym zniuansował, np. trudno oczekiwać od Socios, aby obraziło się na klub, jeśli ten wróci w ręce TS. W końcu to stowarzyszenie kibiców Wisły, a nie BJK.

Natomiast co do ogólnej wymowy, zgadzam się. Nie ma warunków do porozumienia, a kibice pogodzili się z tym status-quo, niezależnie od tego czy są zadowoleni czy nie. Co jest przykre, bo to BJK jako właściciele piłkarskiej Wisły, a nie TS jest gwarantem jej lepszej przyszłości.
Mow za siebie:
A) nie sadze zeby kibice pogodzili sie z obecna sytuacja.
B) socios powstalo na fali ratowania pilki nie szachow czy szermierki stad ludzie ktorzy maja na uwadze pilke w momencie kolejnego przekretu TSu najzwyczajniej w swiecie z Socios zrezygnuja. Osoby te nie maja chieci wspierac .... wie czego w postaci osob dzialajacych i powiazanych bezposrednio z TSem.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując