Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22959
Stary 28.02.2020, 22:49
Może nieco bym zniuansował, np. trudno oczekiwać od Socios, aby obraziło się na klub, jeśli ten wróci w ręce TS. W końcu to stowarzyszenie kibiców Wisły, a nie BJK.

Natomiast co do ogólnej wymowy, zgadzam się. Nie ma warunków do porozumienia, a kibice pogodzili się z tym status-quo, niezależnie od tego czy są zadowoleni czy nie. Co jest przykre, bo to BJK jako właściciele piłkarskiej Wisły, a nie TS jest gwarantem jej lepszej przyszłości.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując