Ofensywa gadzetowa TSu trwa. Przyszla kolej na kubez z Sobolewskim(czy zgodzil się na uzycie wizerunku?).
Wile produktów, oczywiście z logo TS ale sprzedaż napedza oczywiści pilka nozna.
Ciekawe w kontekście sporo w kwestii nazwy/herbu. Przypadek? cos mi się nie wydaje.
Ciekawe tez czy pokaza się produkty z Kuba
