@up
"Po odbyciu kary zawieszenia, 20 marca 2013 powrócił na ławkę trenerską w Pogoni Szczecin.(...)21 października 2014 po porażce 0:5 i spadku na 10 miejsce, Wdowczyk został zwolniony z klubu za porozumieniem stron.(...)Od 13 marca do 10 listopada 2016 był trenerem Wisły Kraków"
Więc nie do końca tak, jak postulujesz
