Matios98 napisał(a):

|
Swoja droga bilety rzeczywiście słabiutko idą, ciekawe dlaczego, czyżby janusze szykowali portfele na mecze z lechem i legia, a jakiś orlen płock ich nie interesował? ja myślałem ze frekwencja będzie przynajmniej taka jak na koronę, a na razie mega lipa.
|
Powód jest prosty, "Janusze" jak ich nazywasz nie będą chodzić na mecz co tydzień, tym bardziej że perspektywie miesiąca rozegramy przy Reymonta 4 spotkania. To sporo, zresztą widać że najgorzej się rozchodzą bilety na E.