Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 27.02.2020, 15:09
Swoja droga bilety rzeczywiście słabiutko idą, ciekawe dlaczego, czyżby janusze szykowali portfele na mecze z lechem i legia, a jakiś orlen płock ich nie interesował? ja myślałem ze frekwencja będzie przynajmniej taka jak na koronę, a na razie mega lipa.
Odpowiedz cytując