rafalek napisał(a):

|
Ale bylo gdzies oficjalnie napisane, co sie stalo z Burliga? Jak dluga bedzie przerwa w grze?
|
Nie widzę. Gdzieś mi mignęło tu na forum albo na tt u kibiców, że wysypał się na ładnych parę meczów. Jeśli to nieprawda, to tym lepiej. Pozdrawiam.