|
fajna kolejka.
Gdybyśmy wygrali, a:
- Górnik przegrał lub zremisował z Pogonią
- Raków przegrał z Piastem
- Lubin przegrał ze Ślaskiem
- Jagiellonia przegra z Lechem
to kręcimy się w okolicy 10 miejsca i mamy tylko 3 pkt straty do Wisły Płock - 8 miejsce
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|