Lvcas napisał(a):

|
Jeśli chodzi o pikietę, to kto miałby ją organizować?
|
Okaże się w czerwcu. Wyobrażam sobie komunikat że Kuba nie przedłuża kontraktu bez porozumienia z TSem i ogłasza to przez media. Jaka wtedy powinna być reakcja socios i reszty kibiców?
Jak 1.5 roku temu powstało.widmo wyprowadzki z Reymonta to powstały dwie organizacje. To dlaczego teraz przy widmie odejścia z klubu tria a być mniejsze zaangażowanie kibiców?