Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22955
Stary 27.02.2020, 07:50
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o pikietę, to kto miałby ją organizować?
Okaże się w czerwcu. Wyobrażam sobie komunikat że Kuba nie przedłuża kontraktu bez porozumienia z TSem i ogłasza to przez media. Jaka wtedy powinna być reakcja socios i reszty kibiców?

Jak 1.5 roku temu powstało.widmo wyprowadzki z Reymonta to powstały dwie organizacje. To dlaczego teraz przy widmie odejścia z klubu tria a być mniejsze zaangażowanie kibiców?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.02.2020 o godz. 08:01.
Odpowiedz cytując