Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22949
Stary 26.02.2020, 14:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
na początku czerwca
Najpierw będzie argument, żeby nie przeszkadzać, bo drużyna walczy o utrzymanie, potem będzie krótka przerwa letnia i transfery do wykonania, spokój niezbędny w przygotowaniach, a poza tym wakacje i mało ludzi, a następnie zacznie się runda jesienna i ważne zbieranie punktów.

Poza tym skały nie poruszyła cała ta akcja medialna BJK, a do tego - nawet w sieci - sporo kibiców opowiada się po stronie TS. Kto miałby pójść i kto protestować?

Serio, nie widzę tego.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując