Karherop napisał(a):

Najpierw będzie argument, żeby nie przeszkadzać, bo drużyna walczy o utrzymanie, potem będzie krótka przerwa letnia i transfery do wykonania, spokój niezbędny w przygotowaniach, a poza tym wakacje i mało ludzi, a następnie zacznie się runda jesienna i ważne zbieranie punktów.
Poza tym skały nie poruszyła cała ta akcja medialna BJK, a do tego - nawet w sieci - sporo kibiców opowiada się po stronie TS. Kto miałby pójść i kto protestować?
Serio, nie widzę tego.