Nic się nie ruszyło.
Piotr Obidziński, prezes Wisły Kraków SA: - Zwykłem nie komentować tematów toczących się na poziomie właścicielskim, gdyż prowadzenie rozmów nie leży w moich kompetencjach. Natomiast z tego, co wiem, ostatnia rzecz, jaka zaistniała, to propozycja tria (Błaszczykowski, Królewski, Jażdżyński - przyp. red.) z grudnia, która do dziś pozostaje bez odpowiedzi. Taka jest moja wiedza w tym temacie.
Źródło:
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ampaign=chrome