Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
Od: 01.2019
Offline
#
22941
25.02.2020, 23:30
leszekm
napisał(a):
Prezes Obidziński: Tego nauczyłem się w biznesie od Kuby Błaszczykowskiego
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ie,nId,4347078
Mniej więcej 30 minuta: TS do dzisiaj nie odpowiedział na propozycje z grudnia...
Czyli nic się nie dzieje.
Piknik1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piknik1906
Znajdź inne posty napisane przez Piknik1906