Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2117
Stary 25.02.2020, 22:02
Mówi się, że przegrany ma 30 dni na podjęcie decyzji czy chce rewanżu. Także rewanż raczej będzie.
Generalnie to w pierwszej walce Fury był po 3 letniej przerwie, 2 pojedynkach na przetarcie, przebytej depresji, schodził z wagi 180 kg itd itd więc można powiedzieć, że do życiowej formy mu brakowało, a mimo to już w tej pierwszej walce z Wilderem był blisko pokonania go.
Chociaż jego bilans i liczba walk z KO względem ilości pojedynków nie jest tak imponująca jak liczby Wildera to trzeba przyznać, ze gościu jest jedyny w swoim rodzaju. Chlop jak tur, do tego szybki, balansuje ciałem, może nie ma mega .......nięcia ale sama ilość ciosów i ich siła wywołana masą tez daje piorunujące efekty.
Wilder to w sumie dzikość, plus ta prawa ręka i w wielu pojedynkach on polowal wlaściwie na jedną akcję. łeb też ma mocny i nikt go wczesniej nie naruszył.
W tej drugiej walce wyszło tak, że Fury robił swoje, wyeliminował mocne strony Wildera jakimi sa ta prawa ręka i takie polowanie na jeden cios, wchodził w niego ostro i widać wystarczylo aby go zeszmacic kompletnie. Jedna też co innego jak się bije z Wilderem chłop 190 cm i 110 kg, a chlop jak Fury czyli 206 cm i tam chyba ze 125 kg ważył... Ani takiego łatwo nie jest siegnąć, ani przepchnąć, ani zastopować, ani jednym ciosem rozwalić. No i wyszlo, że wystarczy na Wildera puścić taki czołg, który ciągle napiera i został murzyn bez jednego sztycha w tej walce.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując