Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26341
Stary 25.02.2020, 10:36
nero napisał(a):Wyświetl post
Jesteście obiektywni z tym wielkim talentem Buksy?
W meczu z Koroną chyba, ani razu nie pokazał jaj i nie wziął na siebie jakiegoś dryblingu, odpowiedzialności.
Nie wiem czy mi się tak wydaje, ale gość biega strasznie powoli, nawet nie jest wstanie szybko ruszyć do piłki.
Mam wrażenie jakby nie koordynował swoich ruchów, nawet jak biegnie to tak jakby nogi biegną, a całe ciało robi coś innego.
Moim zdaniem gole to nie wszystko, spoko strzelił 3 gole, ale pokazał coś poza tym?
Ależ oczywiście, że Buksa w tym meczu pokazał nie tylko umiejętność znajdowania się w polu karnym, ale także umiejętność przyjęcia i podania piłki pod presją i to nie wcale do tyłu, ale do przodu napędzając w ten sposób akcje.
Pokazał, ze dużo widzi i potrafi wybierać najkorzystniejsze ofensywne rozwiązania nie narażając jednocześnie drużyny na zagrożenie utratą gola prze ewentualnym przechwycie przez rywala.
Tylko przez bardzo szybką, śliską murawę nie doszedł do kilku piłek podanych nieumiejętnie (najczęściej przez Kubę).
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując