|
Zamiast się cieszyć że mamy takiego Buksę ,to płacz i narzekania. On, Hoyo- Kowalski Wojtkowski to nasza przyszłość dajmy im czas aby się pokazali.
Na marginesie- ktoś bliżej klubu może napisze kto z młodych CLJ i młodsi rokuje najlepiej? Przewijali się Wydra Warczak Pischinger Szywaacz, kto jeszcze?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|