Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26339
Stary 25.02.2020, 08:58
Zamiast się cieszyć że mamy takiego Buksę ,to płacz i narzekania. On, Hoyo- Kowalski Wojtkowski to nasza przyszłość dajmy im czas aby się pokazali.
Na marginesie- ktoś bliżej klubu może napisze kto z młodych CLJ i młodsi rokuje najlepiej? Przewijali się Wydra Warczak Pischinger Szywaacz, kto jeszcze?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując