nero napisał(a):

Jesteście obiektywni z tym wielkim talentem Buksy?
W meczu z Koroną chyba, ani razu nie pokazał jaj i nie wziął na siebie jakiegoś dryblingu, odpowiedzialności.
Nie wiem czy mi się tak wydaje, ale gość biega strasznie powoli, nawet nie jest wstanie szybko ruszyć do piłki.
Mam wrażenie jakby nie koordynował swoich ruchów, nawet jak biegnie to tak jakby nogi biegną, a całe ciało robi coś innego.
Moim zdaniem gole to nie wszystko, spoko strzelił 3 gole, ale pokazał coś poza tym?
|
http://weszlo.com/2020/02/23/debiut-...dl-obiecujaco/
Zaraz się okaże że Bukse bardziej cenią poza Wisla niż w samej Wisle
Zgadzam się że poza golem nie był dla drużyny tak przydatny jak Turgeman czy Brozek, ale gość ma ciągle tylko 17 lat, skończone miesiąc temu i czego od niego oczekujesz? Wszystko co robi robi już ponad oczekiwania.