Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26336
Stary 24.02.2020, 22:39
Szkoda tej spieprzonej okazji przez niego na 2 gola w meczu z Korona. To trzeba wykorzystać. Takie bramki idą w świat

Też jestem zdania że Buksa nie ma
takiej pozycji sportowej i medialnej jak młodzi w Lechu i Legii. Po piłkarzach w tych klubach widać że ci młodzieżowcy zostaną sprzedani za 4 mln euro od łebka (i więcej)

Na dziś za Buksę zapłaciłby maksimum 1,5 mln euro. Mam nadzieję że po sezonie sprzedamy go za 2, może 2,5 mln euro. My już nie możemy czekać tylko trzeba szybko go sprzedawać bo długów i wierzycieli od hooja i to hamuje rozwój Wisły. Ale kolejny problem to jego umowa.. będą jaja jak za frytki odejdzie. Nie chciałbym być wtedy w skórze Królewskiego, Jazdzynskiego i Obidzińskiego
Odpowiedz cytując