Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 24.02.2020, 19:37
Najgorsze teraz co moze byc to zaczać dywagować ,ile,co jak,To nie ma sensu, to tylko mąci wodę.

Grajmy co mecz o wszytsko jakby to miał byc ostatni mecz w ekstraklasie,dawajmy my kibice tez z siebie wszytsko na trybunach.Historia sama sie zapisze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując