Temat
:
[XXIII kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce, 23-02-2020, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
127
24.02.2020, 19:37
Najgorsze teraz co moze byc to zaczać dywagować ,ile,co jak,To nie ma sensu, to tylko mąci wodę.
Grajmy co mecz o wszytsko jakby to miał byc ostatni mecz w ekstraklasie,dawajmy my kibice tez z siebie wszytsko na trybunach.Historia sama sie zapisze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas