Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 24.02.2020, 19:21
A nie lepiej mieć to w dupie i po prostu wygrywać mecz za meczem? Jak wygrywamy z tak dysponowaną Koroną, przy tak słabej swojej grze (fatalne ostatnie/przedostatnie decyzje, podania), to dlaczego mamy nie powalczyć z Legią czy Piastem, przy trochę większym skupieniu i lepszej dyspozycji dnia?

Fajnie jakby Brożek wrócił do formy z początku sezonu, skoro wtedy tak wymiatał to teraz mógłby jeszcze bardziej.
Odpowiedz cytując