Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1607
Stary 24.02.2020, 14:22
zostało 7 meczów - 21 pkt do zgarnięcia, myślę że zdobędziemy w nich 14 pkt

Płock u siebie - powinno być pewne zwycięstwo
Sąsiadka na wyjeździe - myślę, że zepniemy i zwyciężymy
Poznań u siebie - wygramy po wyrównanym meczu
Gliwice na wyjeździe - przerwana passa bez porażki - w Gliwicach zawsze gra nam się ciężko
Legia u siebie - remis biorę w ciemno
Raków u siebie - powinno być pewne zwycięstwo
Arka na wyjeździe - remis biorę w ciemno ponieważ tam zawsze ciężko nam się gra, ostatnio 2 wysokie porażki z rzędu
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując