|
Łatwo to sobie uświadomić.
Zostało 7 spotkań, a do zdobycia choćby 40 punktów (które niczego nie gwarantują) brakuje nam ich 14.
Średnio po 2 punkty na mecz.
4 zwycięstwa, 2 remisy.
Albo pięć zwycięstw.
I to może być mało.
Cała dolna ósemka i dolna część pierwszej ósemki musiałaby tracić punkty na potęgę, żeby spełnił się ten sen.
Dlatego jestem tego samego zdania, co @Gunner1906
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|