Jeśli chodzi o awans do górnej ósemki nie ma za bardzo, co się nastawiać. Obawiam się scenariusza podobnego do pościgu tej ósemki za Wdowczyka. Tam też 90minut wyliczało nam najpierw 2%, potem procenty systematycznie rosły, przeciwnicy grali pod nas, aż doszło w 30. kolejce do sytuacji, że wygrywamy u siebie z Zagłębiem i jesteśmy w ósemce, niestety mimo prowadzenia skończyło się 1:1. Czegoś takiego chciałbym uniknąć w tym sezonie
Ale już abstrahując od tej ósemki, to ważne dla nas wywalczyć choć miejsca 9-12, dające nam 4 mecze u siebie i korzystniejszy terminarz w rundzie finałowej, dzięki czemu moglibyśmy szybko wywinąć się z walki o utrzymanie i zapewnić je sobie wcześniej niż w ostatniej kolejce, czy dwóch
