Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1604
Stary 24.02.2020, 11:50
Jeśli wygramy z Wisłą Płock i Rakowem to chyba tylko plaga kontuzji dwa razy większa niż u Stolarczyka mogłaby nas pozbawić utrzymania bo teraz skład jest dużo szerszy.

Moim zdaniem 42 punkty wystarczą do grania w TOP 8. Moim zdaniem nam się to nie uda . Procentowo daję trochę więcej szans na to niż te 3,3% wyżej. Ja to sobie wyszacowałem tak na ~10%

Jeśli nam się uda wygrać mecze z Wisłą Płock i Rakowem u siebie gdzie będziemy wyraźnymi faworytami to w pozostałych 5 meczach (Lech, Legia (dom), Cracovia, Piast, Arka (wyjazd) należałoby zdobyć około 10 punktów. Ciężkie zadanie bo w każdym z tych spotkań będziemy raczej underdogiem (no może z Arką na wyjeździe szanse mniej więcej wyrównane).

Dlatego moim zdaniem do 8 nam się nie uda zakwalifikować, ale braknie niewiele. Powinno braknąć tak niewiele że puchar maja będziemy grać na względnym spokoju bez strachu że spadniemy.
Odpowiedz cytując