Jeśli wygramy z Wisłą Płock i Rakowem to chyba tylko plaga kontuzji dwa razy większa niż u Stolarczyka mogłaby nas pozbawić utrzymania bo teraz skład jest dużo szerszy.
Moim zdaniem 42 punkty wystarczą do grania w TOP 8.
Moim zdaniem nam się to nie uda

. Procentowo daję trochę więcej szans na to niż te 3,3% wyżej. Ja to sobie wyszacowałem tak na ~10%
Jeśli nam się uda wygrać mecze z Wisłą Płock i Rakowem u siebie gdzie będziemy wyraźnymi faworytami to w pozostałych 5 meczach (Lech, Legia (dom), Cracovia, Piast, Arka (wyjazd) należałoby zdobyć około 10 punktów. Ciężkie zadanie bo w każdym z tych spotkań będziemy raczej underdogiem (no może z Arką na wyjeździe szanse mniej więcej wyrównane).
Dlatego
moim zdaniem do 8 nam się nie uda zakwalifikować, ale braknie niewiele. Powinno braknąć tak niewiele że puchar maja będziemy grać na względnym spokoju bez strachu że spadniemy.