|
Moim zdaniem nasz najsłabszy z tych 5 ostatnich wygranych, także uważam, że właśnie musimy cenić takie zwycięstwa, bardzo cenne w walce o utrzymanie. Najlepszy Niepsuj, bardzo mało błędów popełnił. Żukow ostatnio wymiata tą ekstraklasą i tym razem też tak było. Kuba piękna bramka, widać, że forma już nie dopisuje jak za dawnych lat, ale mózg ciągle jest. Najważniejsze, że następny mecz kończymy czysto z tyłu, ale tym razem musimy to zawdzięczać temu że Korona nie ma dobrego napastnika. Nie jestem hurraoptymistą, musimy wygrać z Płockiem żeby czuć się spokojniej, potem kilka bardzo ciężkich meczów. Derby, Lech, Legia, Piast... jak uda nam się zdobyć 4 punkty to uznam to za sukces.
Oczywiście jest dużo rzeczy do poprawy, Buksa nie grał źle, jak na 17 lat to bardzo duży talent ale nie stawiał bym od razu że to drugi Lewandowski.
Utrzymanie nie jest aż tak daleko, mamy 26 punktów, dwa miesiące temu mieliśmy 11 i była tragedia, jak tak dalej będziemy grać to może będziemy mieli z 34/35 punktów pod koniec rundy zasadniczej, o górnej ósemce bym raczej nie marzył...
|