|
Jaroo1 tego szczęścia nam brakowało na jesieni ale trzeba to jeszcze potrafić wykorzystać .Faktycznie mamy fart że trafiliśmy na druzyny będące w słabej dyspozycji.Nie wygrywamy szczęśliwie tylko po prostu mamy szczęście że akurat to co w tej chwili gramy wystarcza na naszych przeciwników .Kto wie może zaraz cracovia złapie doła może legia ...
|