Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 24.02.2020, 09:18
Drwale z Kielc grali w piłkę.Dzięki temu mecz był dynamiczny i fajny do oglądania.Za głęboko się cofnęliśmy po golu na 1-0 i niepotrzebnie oddaliśmy inicjatywę.Niepsuj jak dla mnie zawodnik meczu .Z przodu i tyłu praktycznie bezbłędny.Janicki kolejny fajny mecz-czyżby renesans formy?
Kuba słabiutki ale nadrobił mega piękną bramką. Zepsuł dwie idealne kontry, które mogły zakończyć mecz. Szkoda, że bomba Sadloka nie weszła.Buksa jeszcze sporo musi się uczyć aby być napastnikiem pokroju Turgemana czy Brożka ale nóżkę udało się wsadzić i zdobyć gola.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując