siemstein napisał(a):

|
Klemenz ma 7 żółtych. Więc w trakcie tych 4 najtrudniejszych meczów raczej na pewno go w którymś braknie
|
trochę poszukałem i tak:
- Klemenz - 7 żółtych - 1 do pauzy
- Niepsuj, Sadlok, Savicevic - 6 żółtych - 2 do pauzy
- Wojtkowski, Wasilewski - 4 żółte - 4 do pauzy