viktor56 napisał(a):

|
Czy ktoś z was orientuje się komu prywatnie kibicuje Marek Koźmiński? Chłop z Krakowa, wychowanek Hutnika, dziwna byłaby to historia gdyby nie kibicował Wiśle albo Cracovii. To może być w najbliższych latach istotna sprawa, a nigdzie w mediach nie znalazłem takiej informacji.
|
Dość slabo szukałeś. Wystarczy sprawdzić skład naszych oldboyów w kilku spotkaniach.