Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 23.02.2020, 23:37
Tak, widać, że wywiera pozytywny wpływ na kolegów, ale jednak popełnił dziś masę złych decyzji, co aż niepasuje do tak inteligentnego piłkarza. Kartki korony to jednak nie był efekt super zagrań Kuby, czy przerywania groźnych akcji co po prostu głupie i chamskie zagrania rywali (jak wślizg Żubrowskiego, czy wejście Kiełba).

I jeszcze jedno, uważam Kubę za Skrzydłowego, ktory "buduje" prawych obrońców. Nie jest już w stanie latać od jednego pola karnego po drugie, ale dzięki naszej taktyce oraz swojemu doświadczeniu i umiejętnościom, wielokrotnie uruchamiał i Burligę i Niepsuja w dotychczasowych meczach wiosennych. Dziś jednak podtrzymuję: przy kontrach fatalne wybory, a i w ataku pozycyjnym tak jakby o tempo zły wybór.

Dzisiaj, głównie w 1. połowie, za wyjątkiem niefortunnego wślizgu, którym podarował Koronie sytuację strzelecką, imponował Żukow. Grał o poziom wyżej od pozostałych zawodników. Mnóstwo dobrych, na pierwszy rzut oka prostych zagrań, dobry balans i umiejętność wyjścia spod pressingu. Niestety w 2. połowie były już straty oraz wybicie pod nogi rywala, więc do perfekcji jeszcze brakuje, ale chyba wszyscy, jeśli już nie po pierwszym meczu, to po tym dzisiejszym podobnie reagują:

Odpowiedz cytując