piotrex007 napisał(a):

Tego nie wiem, ale procentowe szanse na ósemkę wzorem Mogiela z 90minut wrzucał ktoś na Twittera i wygląda to tak:
|
Z tabeli Mogiela wynika tylko i wyłącznie to ile jest kombinacji sprzyjających. To, że mamy niewiele to wklejam od kilku tygodni.
Jak się Adasss nie odezwie to może w ramach Wielkiego Postu coś oprogramuję. Ostatnio mój algorytm był dość nieefektywny.
A co do ilości zespołów do przeskoczenia to jak na razie wszyscy grali na nasz awans do top8.
Mamy:
4 punkty straty do Jagi w gigantycznym kryzsie,
3 punkty straty do Rakowa i Zagłębia Lubin,
1 punkt straty do Górnika.
oraz następny mecz z Wisłą Płock.
Naszym największym problemem jest kontuzja napastnika, bo Buksa jest na max 70 minut.