|
Drużyny z miejsc 8-11 czyli Plock, Jaga, Zaglebie, Rakow nie wygraly w tym roku jeszcze meczu w ekstraklasie. Ich forma jest zatrważającą, ale to nasz spory atut. Tym bardziej że gramy jeszcze z Rakowem i Plockiem.
5 spotkań temu do 8 trafiliśmy 16 punktów. Teraz trafimy 6.
Zostało 7 spotkań, wygrana minimum w 5 + 2 remisy to "pewna" grupa mistrzowska.
Płock (w) Derby (w) Lech (w) Piast (r) Legia (r) Rakow (w) Arka (w).
Tak to widzę , a być może i jakaś porażka może nam się przytrafić i mimo to da to awans.
|