I znowu

Ten temat jest do ZABAW ze statystyką !!!
STATYSTYCZNIE mamy jeszcze szanse na górną ósemkę (taki rodzaj zabawy), więc czemu MAMY OCHŁONĄĆ?
Jeśli komukolwiek taka zabawa nie pasuje, wystarczy tutaj nie wchodzić i nie czytać.
Do naszych guru ZABAW STATYSTYCZNYCH: da się już określić, ile jest teraz możliwych (nie ważne czy realnych) scenariuszy naszego wejścia do TOP8 czy to za dużo danych do analizy jeszcze?