|
Niedziela była dla nas, bo drużyny 8+ gubiły punkty
WPłock zremisowała z Zagłębiem
Jaga dostała od L
Raków od Arki
a Górnik Z od Śląska.
Za tydzień potrzeba:
Raków-Piast - zwycięstwa Piasta
Jaga - Amica - kibicujemy Kuchenkorzowi
MY z Płockiem - oczywiste
Górnik-Pogoń - Pogoń powinna zapunktować
Korona-Lechia - dla naszego top8, to lepiej by punktowała Korona
Zagłębie-Śląsk - liczymy na naszą dawną zgodę.
Legia jest pierwszą drużyną, która uzyskała magiczne 43 punkty.
Top3 jest w 40+
|