Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1590
Stary 23.02.2020, 18:18
Niedziela była dla nas, bo drużyny 8+ gubiły punkty
WPłock zremisowała z Zagłębiem
Jaga dostała od L
Raków od Arki
a Górnik Z od Śląska.

Za tydzień potrzeba:
Raków-Piast - zwycięstwa Piasta
Jaga - Amica - kibicujemy Kuchenkorzowi
MY z Płockiem - oczywiste
Górnik-Pogoń - Pogoń powinna zapunktować
Korona-Lechia - dla naszego top8, to lepiej by punktowała Korona
Zagłębie-Śląsk - liczymy na naszą dawną zgodę.

Legia jest pierwszą drużyną, która uzyskała magiczne 43 punkty.
Top3 jest w 40+
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując