wolfy napisał(a):

A nie można po prostu przyjąć do wiadomości, że:
- Stolarczyk dostał kadrę na spadek, nawet jeśli popełnił błędy
- Skowronek ładnie poukładał drużynę w obronie, ale bez transferów klasowych zawodników i powrotu do zdrowia liderów gówno by ugrał?
Może warto docenić pracę Skowronka, ale przyjąć też do wiadomości że misja Stolarczyka nie mogła się udać przy tamtej kadrze i pladze kontuzji?
Po prostu przyjáć do wiadomości że to nie jest czarno-białe, dobry Skowronek i zły Stolarczyk?
|
proponuje wydrukować tego posta , i jak przyjdzie wam ochota obrażać personalnie użytkownika Wolfiego to sobie na niego popatrzeć
on i Wieśniak to sól tego forum