Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 21.02.2020, 08:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A nie można po prostu przyjąć do wiadomości, że:
- Stolarczyk dostał kadrę na spadek, nawet jeśli popełnił błędy
- Skowronek ładnie poukładał drużynę w obronie, ale bez transferów klasowych zawodników i powrotu do zdrowia liderów gówno by ugrał?
Może warto docenić pracę Skowronka, ale przyjąć też do wiadomości że misja Stolarczyka nie mogła się udać przy tamtej kadrze i pladze kontuzji?
Po prostu przyjáć do wiadomości że to nie jest czarno-białe, dobry Skowronek i zły Stolarczyk?
proponuje wydrukować tego posta , i jak przyjdzie wam ochota obrażać personalnie użytkownika Wolfiego to sobie na niego popatrzeć

on i Wieśniak to sól tego forum
Odpowiedz cytując