https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14186941
Jednak moim zdaniem w tym wywiadzie mówi to bardziej w kontekście tamtego okienka. Nie wygląda mi to na deklarację, że nigdy w Polsce nie zagra nigdzie indziej.
A co do decyzji o powrocie to w wywiadach podawał, że wchodzą w grę sprawy osobiste.
Przypominam również, że jest on członkiem Socios oraz gdy w sezonie 18/19 piłkarze zaczęli dostawać pensje to on swoją część z ówczesnej grudniowej zbiórki na zaległe wypłaty oddał.