Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14394
Stary 21.02.2020, 00:14
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14186941

Jednak moim zdaniem w tym wywiadzie mówi to bardziej w kontekście tamtego okienka. Nie wygląda mi to na deklarację, że nigdy w Polsce nie zagra nigdzie indziej.

A co do decyzji o powrocie to w wywiadach podawał, że wchodzą w grę sprawy osobiste.

Przypominam również, że jest on członkiem Socios oraz gdy w sezonie 18/19 piłkarze zaczęli dostawać pensje to on swoją część z ówczesnej grudniowej zbiórki na zaległe wypłaty oddał.
Ostatnio edytowane przez R33 : 21.02.2020 o godz. 00:23.
Odpowiedz cytując