|
To jakim cudem z tamtą kadra Skowronek wygrał 2 mecze na 5? A pewnie gdyby sam przygotowywał drużyne nie byłoby takiej kompromitacji w przygotowaniu fizycznym i plagi kontuzji. I jestem pewien że zrobiłby wynik co najmniej na poziomie Rakowa a pewnie troche lepszy.
Stolarczyk dostał/zbudował kadrę na górną część dolnej 8. Nie dam sobie wmówić że Raków czy Zabrze miały lepszą kadrę.
- sam wybierał transfey
- sam przygotowywał zespół pod wzgledem fizycznym
- sam układał taktyke
Ale za nic nie odpowiada... no w mitycznym świecie niektórych to wręcz półboska istota nie z tego świata przed którą tylko na kolana. Nie - to dorosły chłop i s........ił tamtą rundę koncertowo. A że zawód trenera to zawód wysokiego ryzyka to musiał odejść. I tak pogonionio go sporo za późno.
btw
Skoro za nic nie odpowiadał to co on własciwie robił? Wychodzi że był zbedny.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|