|
Jako pociągnąłem lawine o Stolarczyku dodam:
"Stolec" bezwzględnie zasłużył na szacunek i wdzięczność... obraźliwe wpisy są delikatnie pisząc niesmaczne i bezczelne.
Poza tym, popierałem jego odejście, gdyż po jakimś czasie straciłem nadzieję, że uda mu się wyciągnąć zespół z kryzysu, ale nie maiłem zamiaru go wyzywać. Dziękuję za pracę w ciężkich chwilach i cudowne wspomnienia.
Oczywiście doceniam też wkład Sobola w to wszystko.
SOBOL wróc na asystenta !! :]
|